Proponujemy Państwu nowoczesne, wysokiej klasy kompensatory znajdujące zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu. Do ich wykonania stosujemy sprawdzone materiały, zapewniające naszym produktom wysoką jakość i doskonałe działanie. Dzięki doświadczeniu i znajomości branży jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom rozwiązania na miarę ich oczekiwań. Nasze produkty zapewniają doskonałą kompensację przemieszczeń zachodzących w różnych miejscach. Kompleksowa obsługa w tym zakresie, obejmująca projektowanie, produkcję oraz montaż, pozwala nam na stworzenie takich rozwiązań, które będą spełniać swoje zadanie bez zarzutu. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi rodzajami oferowanych przez nas kompensatorów – są one zróżnicowane ze względu na materiały wykorzystane do produkcji oraz zastosowanie.

Tkaninowy
Proponowany przez nas kompensator tkaninowy dostępny jest w wersji jedno- i wielowarstwowej. Możliwość pracy w wysokich temperaturach i wysoka odporność mechaniczną oraz chemiczną są gwarancją długotrwałej eksploatacji.

Elastomerowy
Profesjonalny, solidny i wydajny kompensator elastomerowy działa z niezwykłą skutecznością, zapewniając najwyższy poziom kompensacji. Jednocześnie spełnia wszelkie wymagania względem technologii i jakości.

Mieszkowy
Każdy dostępny w naszej ofercie kompensator mieszkowy to produkt wykonany z doskonałych jakościowo komponentów, dzięki którym zachowuje skuteczność i wydajność działania nawet w najbardziej wymagających warunkach.